نرم افزار مبدل نصب نیست.

دسته بندی موضوعی : اقتصاد مقاومتی

ظرفیت‌های مغفول مانده سواحل استان هرمزگان

مستند «ساحل فراموشی»

گزارش مشکل
Loading the player...
مستند «ساحل فراموشی»/ ظرفیت‌های مغفول مانده سواحل استان هرمزگان اقتصاد مقاومتی، برنامه ثریا
2565

نمایش ویدئو در وب سایت شما

مستند «ساحل فراموشی»
ظرفیت‌های مغفول مانده سواحل استان هرمزگان
«محسن مقصودی»، تهیه کننده «ثریا» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: به لطف خدا از هفته جاری هر یکشنبه مردم می‌توانند سری جدید مستندهای بلند برنامه ثریا را از شبکه مستند سیما تماشا کنند.
مقصودی عنوان داشت: در سال‌های گذشته در کنار برنامه زنده ثریا که چهارشنبه شبها پخش می‌شد، مستندهای ثریا نیز به صورت منظم سه شنبه شبها از شبکه یک سیما پخش می شدند که این مستندها مورد استقبال مردم واقع شدند. این روند پخش مستندها در شبکه یک به دلایلی مدتی متوقف شد و با پیگیری ها و هماهنگی های صورت گرفته و مساعدت مدیران سیما و مدیر شبکه مستند از این پس سری جدید مستندهای بلند برنامه ثریا به صورت منظم، یکشنبه شبها ساعت 20 از شبکه مستند سیما به روی آنتن می رود.
وی عنوان داشت: حدود 26 مستند ثریا با موضوعات متنوع اقتصادمقاومتی،سیاسی و فرهنگی در مراحل مختلف آماده سازی قرار دارند که به صورت هفتگی در کنداکتور پخش قرار می گیرند. این مستندها در استانهای مختلف کشور و با موضوعات متنوع تولید شده اند و برخی قسمتها نیز در کشورهای عراق، عمان و روسیه تولید شده اند و ناگفته های بسیاری خواهند داشت. مقصودی گفت امیدوارم سایر شبکه ها هم این مستندها را بازپخش کنند تا امکان اثرگذاری این مستندها که با مشکلات و محدودیتهای فراوان مالی تولید شده اند بیشتر شود.
مقصودی گفت اولین قسمت از این مجموعه، با عنوان "ساحل فراموشی" یکشنبه جاری 16 مهرماه ساعت 20 از شبکه مستند پخش می شود و به ظرفیتهای مغفول مانده سواحل استان هرمزگان در اقتصاد مقاومتی می پردازد.
«ثریا» تنها برنامه‌ای است که در کنار برنامه زنده خود مستندهای بلند نیز تولید کرده است که این مستندها جریان ساز بوده و مورد استقبال مردم و اهالی رسانه قرار گرفته و البته با واکنش های متعددی نیز از سوی مسوولان مواجه شده است.
 

پارامترهای مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


انصار کلیپ
سایت آوینی
عمارکلیپ
بچه های قلم
مای مدیا
مبین مدیا
اویس
مستضعفین
فرهنگ نیوز


دفتر مرکزی: تهران،

09128513265

Info[@]mostazafin.tv

آخرین کانال های ثبت شده

  • JamesElimi
  • AZHab
  • SOUNDARA79
  • SharonJup
  • FeliciaEncok
مستضعفین تی وی

Template Design:Dima Group